İdeal gayrimenkul; alıcının en düşük fiyata almak, satıcının en yüksek fiyata satmak çabasında olduğu gayrimenkul sektöründe, 2002 yılında kurulmuş olup bu dengeyi en iyi sağlayan, bununla birlikte 16 yılda kazandığı ivme ile Denizli’de sektörün öncüsü olmayı başaran bir firmadır.

Her biri branşlarında uzman 20 kişilik kadroya sahip olan firmamızın hedefi, ulusal ve uluslar arası hizmet veren bir firma haline gelmektir. Bu güne dek dürüstlüğünden ve etik ilkelerinden taviz vermeden hedeflerine doğru koşan firmamız Denizli’nin en yüksek iş hacmine sahip olan gayrimenkul firmasıdır.

Egenin en büyük 3. gayrimenkul ofisinden biri olan ofisimiz Denizli’nin en büyük ofisi olma özelliğine sahiptir. İdeal Gayrimenkul olarak yüzlerce yatırımcının gayrimenkul danışmanlığını yapmaktayız. Yatırımcı üyelerimiz adına Denizli’de ya da Türkiye’nin her hangi bir yerinde yatırım fırsatlarını takip eder değerlendirir kazanç oranlarını, risklerini, yöntem ve metotlarını belirleriz. Analiz raporlarını inceleyen yatırımcılarımız bu çalışma sistemi ile riske girmeden kendi zamanlarını harcamadan yatırım yapar ve para kazanırlar.

Gayrimenkul satmayı düşünen müşterimize, ücretsiz uzman incelemesi yapar, satmayı düşündüğü gayrimenkulün piyasa şartlarındaki değerini tespit eder, bilinçlendirir ve doğru hareket etmesini sağlarız. Gayrimenkul almayı düşünen müşterimize, takip formu oluşturur, aradığı özelliklerdeki gayrimenkulü piyasa şartlarında en uygun şekilde alması için çalışmalar yaparız. Bu hizmeti verebilmek adına yönetim kadromuz dâhil olmak üzere tüm personelimiz belirli ve periyodik eğitimlere tabii olmaktadır. Bu eğitimler neticesinde personel kıdem ve kademelerine ayrılarak hizmet verirler.

MİSYONUMUZ
Emlak sektörüne öncülük yapan firmamız kaliteden ve dürüstlükten taviz vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güven çerçevesinde profesyonel hizmet vermeyi misyon kabul etmiştir.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin her hangi bir gayrimenkulü almak ya da satmak amacı ile bize müracaatında isteğini dürüstlüğümüz, ticari etik ilkelerimiz, tecrübemiz ışığında doğru şekilde değerlendirip, beklentilerinin de üzerindeki bir memnuniyeti sağlayacak çalışmayı kendilerine sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ
Çalışmalarımızda şeffaflık, kalite, dürüstlük, günümüz şartlarındaki teknolojik gelişimlere ayak uydurma ve sürekli gelişim içerisinde olma temel yol haritamızdır. Hedefleri olan ve bu hedefler çerçevesinde her işi bu hedefe giden yoldaki zafer taşları kabul eden bir firma olarak tutarlılığımız temel prensiplerimizdendir. Yaptığımız her hatayı da her başarıyı da ekip ruhu ile sahiplenip başarı ya da başarısızlığı takım olarak üstleniriz.

“İdeallerinizin gerçeğe dönüştüğü adres” sloganı aynı zamanda imzamızdır. Hedeflerimize giden yolda bizimle yürümek isteyen herkesi aramızda görmekten onur duyarız.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız, Gayrimenkul Alım-Satım hizmetlerinde ; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, ve doğrudan müşteri memnuyeti odaklı çalışmalar düzenleyerek zamanında ve doğru portföyü müşteri sunmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

  • Kalite Yönetim Sistemine uymak ve sürekli geliştirmek
  • Sektördeki gelişmeler ile yenilikleri yakından takip etmek
  • Müşteri memnuniyetinin ölçülmesine yönelik anket yapmak
  • Müşteri şikayetlerinin, daha az olmasını sağlamak
  • Müşterilerin tercih ve beklentilerini göz önünde bulundurarak

Firmamız Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime geçin

Call Now Button